WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Huteren
Guest

Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Huteren-feral druid/sova

0

Zdravím všechny, 

Jmenuju se Miloš, je mi 18 let a bydlím kousek za Prahou. Stujuju v Praze na gymplu a WoW hraju s přestávkami cca od poloviny WotLK. Hlásím se jako feral druid, ale nemám problém switchnout do sovy, popř. na monka/retrinu/huntra kdyby bylo třeba.

eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/Hutëren/advanced

ex main: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/huteren/advanced

Na offi jsem začal hrát někdy za dob UD, ale teprve jsem se tak nějak rozkoukával. Odprogressoval jsem si normal LK a pár HC, tuším, že to bylo s guildou Horde Butchers. Před Cata jsem přešel do guildy Dezinfekce, kde ten HC progress šel už o něco lépe. Přesná čísla si už bohužel nepamatuji, leda tak full clear DS HC. S Dezi jsem ještě odprogressoval MV na normal, ale jelikož původní GM přestal hrát, tak guilda se začátkem HC progressu padla. Následovala hodně dlouhá pauza, jen občas jsem si zaplatil měsíc a zašel nějaké LFR a tak. Vrátil jsem se na chvilku během SoO a odešel alespoň full normal(tehdy flex). Kdyžtak můžu poskytnout nějaké reference od bývalého GM, který se na WoD taky vrátil.

Na Warlordy jsem si řekl, že bych se rád vrátil pořádně, tak jsem odmigroval za "kamarádem" na Thunderhorn, bohužel se z něj nakonec vyklubal lhář a pěkná svině. Jelikož na Thunderhornu je docela mrtvo, tak hledám svoje štěstí tady. iLvL mám momentálně nějakých 637, enchanty ještě nahodím. Ohledně theorycraftu je u ferala pro single target celkem asi jasno, crit crit crit...multistrike. Jako last talent jsem volil Lunar Inspiration, protože je to docela příjemný dodatek do rotace a hlavně můžu stackovat combo pointy i při odbíhání od bosse, nicméně vzhledem k neschopnosti healerů v HC bych si snad i nahodil Bloodtalons :).

Nevím, co bych tu ještě měl zmínit, snad jen UI. Používám ElvUI, omen, skada a Droodfocus. Logy bohužel nemám. Raid time mi vyhovuje, nicméně vstávám brzo, takže ten konec ve 23:00 o moc přetahovat nechci(max do 23:30). v pondělí a ve čtvrtek nemám problém jet i do 1:00. Dny jsou mi celkem jedno, pokud bude třeba, jsem k dispozici i pátek/sobota.

(Pokud by ještě někoho zajímalo něco o mně... poslouchám převážně metal, občas nějaké elektro a trochu dubstep. Mám rád LotRa a filmy od Marvelu, sleduju Doctor Who, Game of Thrones a MLP)

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

předem děkujeme za přihlášku, každopádně s melee dps je to teďka u nás trocu složitější. Máme jich tu teďka celkem hodně a nevím zda by jsi se vešel do raidu. Každopádně vydrž ještě na nějaké konečné slovo.

PS: moc nechápu (mimo jiné) jaký význam má používání bloodtalons na pomoc healerům.

Huteren
Guest

Reply with quote

0

No, prakticky... žádný, bylo ráno a plácnul jsem blbost, sorry :). Jinak jak jsem psal, může být i sova(snad bych i byl radši), nelpím na melee.

Tralfik
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Zdravím,

tak jako psal Aemas, meleeku máme až moc. Takže melee určitě ne. Jinak nevím jak na tom jsme momentálně s ranged dps, ale obecně už teď máme hodně class na vanquisher marku, takže to upřímně nevidim moc dobře s druidem.

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Vzhledem k tomu, že už nemáš zájem, tak přeji hodně štěstí jinde.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership