WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Vithralith

Send private message
Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Vithralith Holy priest

0

Zdravím Guildu Apocalypso :)

Jmenuji se Lenka a je mi 25 let. Jsem z Prahy. Kdyby jste chtěli pokecat ingame jsem vetšinou online až na výjimky jako je práce a rodina.

Level: 
100 ilvl 645
Class: 
Priest
Race: 
Blood Elfka
Server, kde hraju: 
Drak'Thul EU
Talenty (Main+Off): 
Holy main. Off sice shadow ale ten mam na farmeni a deláni q, do raidu opravdu neschopno.
Profese: 
Ench / Ins

Jak dlouho hraju WoW?: 
4 roky a nějaký drobný k tomu na Offi. předtím asi 3 roky na free.
Historie a tresty ve WoW: 
zacala jsem na konci WOTKL. Počas cataclysmu jsem se vlastne hledala. začínala jsem jako dps, které doexpilo na 55 aby si mohlo rozjet Dk jako tanka. Toho jsem hrala do konce T11. Nasledne jsem doexpila warlocka za ktereho jsem cele Firelandy a pul Dragon Soulu. Vzhzledem k tomu že jsem se hledala a nevěděla co hrat tak jsem začla zkoušet huntera, ktereho jsem hrala pak až do konce datadisku. Těsně před koncem datáče jsem začla expit tohoto priesta a už jsem u něj zůstala. 
Co mohu přinést guildě?: 
Zkušeného healera a pohodovou holku.
Proč Apocalypso?: 
Zaujal mne váš progress a doufam v pohodovou grupu. V minulé guilde ten raid byl mírně na infarkt. (hráči nedělali co měli a wipovali na kraviny.
Zkušenosti a raidy: 
Vypíšu jen to co mám na priestovi :) MV N 6/6 HC 6/6 ; HOF N6/6 HC 6/6; TOES N 4/4 HC 2/4 ; ToT 12/12 HC 4/13; SoO 14/14 HC(pred spřehazením obtížností) 3/14; HM N 6/7 (přičemš Koraga sem zabila s pugem, jelikož guilda toho nebyla schopna) HC 1/7
Jak často jsem online?: 
Každý den
PC a připojení: 
PC mam cca 4 roky starý ale chystam se v něm časem udělat upgrade. v raidu stabilně okolo 40 fps a připojení je spolehlivé až na občasný lagnutí díky dementnímu spolubydlovi.
Screenshot(y) z raid interface (UI): 

Děkuju za pozornost a doufam že se přihláška líbila :)

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, děkujeme za přihlášku. Prbereme naší situaci s healery a ozve se Ti Umry co a jak. :-)

Dej nám prosím chvilku času :-)

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

gear upraveny pekne

ku glyphom  a talentom
nevidim vyuzitie pre glyph na binding heal nakolko ten spell snad ani nehealuje, tie dalsie dva su vpohode aj ked by som asi vyhodil aj tu lightwellku :)
talenty solace>mindbender co sa tyka mana gainu a divine inisght mi pride ako zbytocnost nakolko prayer je drahy filler a na velky heal je v raide vacsinov paladin, cize lepsia varianta je twist of fate.

Co sa tyka raid spotu u nas tak miesto pre healera by este bolo, cize mozme sa dohodnut na test raid v stredu.

Ak tak mi napis ingame  /w Emmahotson

Irsil
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

re: re: Umry talent selection

0

Můžem se dohadovat před publikem? Jestli ne, tak feel free 2 delete/move.

Já jen, že mne Umry celkem zaujal, tak jsem se podíval na trochu matiky:

Co se týče mana gainu a porovnání Mindbendera a Solace:

Sol: 10secs CD (unaffected by haste); 2% base mana restore; "nějaká drobná DMG reflektující nějakej drobnej drobnej healing"

MB: 1min CD (unaffected by haste); 0,75% base mana restore (per swing -> affected by haste); "nějaká drobná DMG"

Takže co se týká mana gainu, tak má Umry pravdu, při důsledném používání na CD:

Sol 12% base mana gain per minute

MB: current haste levels: 9% base mana gain per minute.

Takže při "chytrém" používání, jako BL, haste trinket, berking, další haste procy, lepší gear (vzhledem k tomu, že haste je v Holy hodně vysoko v prioritě to hraje značnou roli) je Mindbender ještě lepší. Do toho samozřejmě je třeba započítat, že Solace má cenu 6GCD per minute, MB 1GCD (což zdánlivě přinášií větší možnost healingu ale zdánlivě devalvuje mana gain, protože pět GCDPM využiju na mana spend místo na mana gain).

Takže tyhle dva talenty jsou na současnym gearu rozhodně srovnatelný a encounter specific (nějaký pravidelný haste buff, nebo naopak, vím, že stejně mám 30% za fight svých GCD nepoužitých, atp.)

Ještě osvětlím "nějakej drobnej DMG": Mindbender dělá prakticky 6x tolik DMG jako jeden cast Solace, takže jsme zase na srovnatelných hodnotách (s lepším gearem roste Mindbender skokově podle haste breakpoints na jeho swing) s tím že ale Solace generuje stejný potenciální healing jako DMG. bráno v potaz, že drtívá většína (cca 90%) DMG a tedy i healu ze Solace je instatní, takže lépe předvídatelná, tento heal bude většinou využit. Na druhou stranu, je to (soudě dle našich logů) třeba 3,5% celkového healu, za cenu tech 5ti GCD navíc, ale zase mana free.

Co se týká porovnání ToF a DI zůstanu u našich logů z posledního bosse v Highmaul, který je statisticky poměrně reprezentativní boss. ToF tam Umry drží na cca 40% uptime, což jendoduchou matikou dává celkový boost healu o cca 6% a je třeba přihlédnout k tomu, že většina tohohle boostu by měla být vuyžita (proc z low health targetů -> je třeba healovat). Při používání procujícího PoM by došel k boostu o cca 3,5%. Obojí je mana free, ale DI stojí ještě navíc to 1GCD per proc. Samozřejmě, tohle je jeden konrétní (přestože myslím, že poměrně reprezentativní) příklad a tyhle čísla se lišej hodně podle daného encounteru, kdy co se dá stanovit především nějakým therycraftem, tak je potřebná hodnota ToF uptime, aby se mi vyplatil a víc mne víceméně nezajímá =)

Takže závěrem nerad, ale musím s Umrym bohužel docela souhlasit , ale to vůbec neznamená, že DI je zbytečný talent, určitě to v některých a to i raid situacích a assignmentech může být vhodná volba a co se týče MB a Solace, ty jsou teď rozhodně srovnatelné a v tu chvíli bych se řídil "pocitovým hlediskem", ať už znovu "per fight" anebo klidně tím, že se mi jedna věc prostě overall víc líbí a líp používá . Sorry za delší sloh, nějak jsem si chtěl po ránu započítat =)

Send private message
Reply with quote

0

V pohodě  hned na začátku přiznám že ohledne matiky jsem šílená lama takže jsem prostě v talentech měla to co se mi osvědčilo a ráda si nechám poradit. talenty už mam teda upravený a glyphy taky a beham dungy a raidy abych si nato zvykla, hlavne nato že Solace musim hazet kazdých 8 secund. Co se týče pocitu, tak mi MB přijde lepší. ale jak říkám musim si zvyknout a pak budu v pohodě  a co se týče glyphu. Binding heal mi nedošel že už nepoužívám tudíž děkuju za upozornění a u te Lightwell, no tu sem tam mela kvuli lidem ty dva navic. 

Send private message
Reply with quote

0

Máš celkem blbou classu...máme dva priesty co jsou blázni do theorycraftu, ti dva ti nedaj pokoj :D

Irsil
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

^ eblebleble ^

btw. Priest je nej!

Send private message
Reply with quote

0