WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Caffo
Guest

Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Caffo

0

Zdravím mám warriora Caffa a rozhodol som sa podať si prihlášku do guildy. Som zo Slovenska konkrétne z východu neďaleko Prešova. Mám 21 rokov a WoW hrám už 6-7 rokov od začiatku s warriorom.

LEVEL 100 - 658 item lvl

Class Fury Warrior - OFF SPEC tiež FURY ale PVP poprípade mám skúsenosti s tankom aj gladiátorom

Armory link : http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Caffo/simple

Profesie : ALCH + HERB

Drak´thul : Na offíku som od Pandy mám progress SOO za sebou a momentálne FULL Normal HM, HC 5/7 zabité progress 7/7 a ešte progress 1/7 Mythic

Predchádzajúca guilda : Heretic Anthem

Čo očakávam od guildy ? : Pohodu a zábavu, príjemných ľudí a zároveň aj najlepší možný progress WOD Raidov

Čo môžem priniesť do guildy ja ? : Skúsenosti s warriorom ale aj poznatky celkovo o WOW z predošlého hrania

On-line stav - Aktívny každý deň okrem piatkových a sobotných večerov

RAID TIME - naprosto vyhovujúci pre mňa

Prečo vaša guilda ? : Zaujal ma váš progress a raid time ktorý mi naprosto vyhovuje a taktiež som sa dočítal že momentálne hľadáte Warriora a kedže mám záujem o progress Mythicu tak som sa rozhodol napísať prihlášku

PC a pripojenie - Bezproblémové , latency stále cca 60 fps

UI - používam klasické Blizzard ale mám nabindované spelly pretože bez toho to samozrejme nejde

Tak to je asi všetko snáď vás moja prihláška zaujme a čoskoro sa ozvete, ak by ste mali nejaké otázky ozvite sa mi a rád vam odpoviem na ďalšie veci ktoré vás zaujímajú. S pozdravom Caffo

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

AHoj, díky za přihlášku. Konečné slovo nechám na Tralfovi jako cl melee. Máme poměrně málo melee teďka a warrior by se nám ještě jeden hodil. Každopádně je skoro nutností ovládat jak furry tak i arms, obě specky jsou teďka hodně nadprůměrné :-)

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ještě bych se rád zeptal proč nevyšel tvůj testovací raid v BS?

Caffo
Guest

Reply with quote

re: odpoveď

0

Od bývalej guildy som počul zlé referencie tak som to neskúšal a v tej guilde som ani nebol teda.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership