WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
RapedintehaIDK
Guest

Reply with quote

re: Retri paladin

0

Caute vsetci, volam sa Roman, mam 24 rokov a hlasim sa do vasej guildy s retri paladinom. Neberte tento pseudopost ako prihlasku (prihlasku napisem vecer z pc) ale skor ako "najavodanie" ze sa k vam chcem pridat :) z mobilu sa mi nepise prihlaska tak ako by som si predstavoval, preto si teda prosim, pockajte do vecera. Predbezne som sem napisal zatial aspon toto, aby ma niekto nepredbehol nahodou :P dakujem za pozornost.

Ragemonster-Drak'thul.

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, klidne se pak nejak rozepis a napis nejake zakladni info. :) kazdy sikovny hrac u nas dostane sanci ukazat co v nem je :)

RapedintehaIDK
Guest

Reply with quote

0

Tak este raz zdar. Moj nick ingame je Ragemonster, avsak som zvyknuty na oslovenie ''Rape'' odvodene od nicku Rapedinteha, ktory som mal predtym, ako si nedavno blizzard po 3 rokoch zmyslel, ze ten nick je vlastne proti pravidlam a dal mi ban na 1 den + rename. Inak sa volam Roman - 24r, mam zenu, byvame sami, takze nikto a nic mi nebrani v hrani. Pre nadsencov WoWka mam aj zaujimave priezvisko, ktore napisem ked tak ingame :D 

Character: Tauren Paladin - Retribution - 693ilvl equipped

Armory:  http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Ragemonster/advanced

Logy: https://www.warcraftlogs.com/guilds/24/   

Ranky: https://www.warcraftlogs.com/rankings/server/286/latest/#difficulty=4&class=Paladin&spec=Retribution

Predchadzajuce guildy+dovod odchodu: -DEATHWING (rozpad guildy),

-Hard Fusion (zmena prace a nasledne nevyhovujuci raid time),

-The Insomnia (zla atmosfera na raidoch, nepripravenost niektorych ludi zapricinila, ze som tam nevydrzal som robil RL a potreboval som zmenu),

-Silver Legion (prisiel som sem z Insomnie za kamosmi, s ktorych tam ostal 1 aj ten rozmysla nad zmenou guildy + momentalne sme v stave ze nerekillneme ani Blackhanda HC, toboz aby sme nieco progressovali).

PC+NET: Lenovo Y510P + 83 monitor, mys: Razer naga, Klavesnica: Razer anansi

http://www.rychlost.sk/rs/20151513507.png

Ako dlho hram wow: WoW hram od TBC, na ofiku od 17.01.2011 (264days played total on all characters) s coho vypliva, ze som celkom aktivny.

Skusenosti: BwD, BoT, Tot4w - full normal + nejake HC, Firelands: full normal + nejake HC,DS: Full HC, potom som sa venoval pvp (for fun) a opat aktivne raidovat som zacal SoO, kde som dal 14/14HC (ked este HC bolo top), po prechode na mythic som dal 14/14 s 3 postavami, HM:full HC+3Mythic a teraz mam BRF: 10/10HC, 1/10M.

Na zaver nieco o sebe: Som nekonfliktny clovek, netreba mi hovorit nic 2x, taktiky sa ucim sam (pred progressom, nie pocas), som spolahlivy, dochadzka: som vodic z povolania, takze sa hocikedy moze stat, ze napr. o pol6 uz mam ist domov, ale naskoci nejaka necakana nakladka/vykladka a som nahraty, avsak vacsinou chodim domov do 19:30 (vid logy s poslednej guildy 100% dochadzka / nie 95, nie 98,4578 - 100% no prizvukujem, stat sa to moze, niekedy ani raz za 3 mesiace, niekedy 2x posebe, samozrejme vypytam si cislo na officira/RL a pisem sms, ked nenapisem sms a niesom tam, tak som zomrel :P). Zo striedanim nemam problem, avsak zahrievat nustale lavicku  by ma tiez nebavilo :). Ak sa k vam dostanem, urcite nebudem/te lutovat. Ak by sa tak nestalo, tak prajem vela stastia v progresse. Dakujem za pozornost, s uctou Rape.

Talmorra
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Zdravím tě,ve středu míváme HC run kde si bereme lidi na zkoušku, takže bych tě poprosil zda by jsi se mohl dostavit, hodím ti do kalendáře invite. Dopředu upozornuji Hanz a Franz ( Razitka) jestli tě netrefí budeš mít VELKOU šanci :-)

Talmorra
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, dneska se v 19:45 tady buď, ještě si tě vyzkoušíme na mythic faitech, ze včerejšího HC runu nemám co bych ti vytknul.

RapedintehaIDK
Guest

Reply with quote

0

cauec, stalo sa presne to, co som uplne vedel, ze sa stane ked si podam prihlasku... Ze hned na prvy raid sa zamr*am v praci (okolnosti: vid prihlaska). Urcite dorazim, ale neviem kolko bude hodin, sorry team :/

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership