WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Guest

Reply with quote

re: Resto druid Supatyr

0

Nazdar Apokalypso,

od dvou Vašich členů (Svendin a Brumlica), se kterými jsem dřív hrával v Doom Inc, jsem slyšel, že by se Vám možná hodil healer do raidovací skupiny. Na Vaší guildě se mi určitě líbí Váš progress, z kterého je poznat, že u Vás hraje hodně lidí, kteří znají hru a rozumí jí.

Jmenuji se Filip a pocházím v Blanska u Brna na Moravě. Od 18 jsem žil v Praze a potom jsem se odstěhoval do Anglie, kde v současnosti bydlím a pracuji (teda teď zrovna ne.) Protože hledám práci, zatím můžu hrát, kdykoliv se mi chce, ale tato situace se doufám brzy změní. Přesto bych si chtěl najít práci, kde budu dělat pondělí až pátek a na ráno, ale vezmu teď cokoliv, a tak se může stát, že bych na raid nemohl. Nemůžu zaručit stoprocentní účast, ale můžu zaručit, že kdykoliv budu mít volno, tak na raid rád půjdu.

Wowko jsem začal hrát na konci Wotlku a moje první postava byla frost mage, kterého jsem hrál až do konce Cata. Ze začátku jsem hrál pouze rekreačně a až v Cata jsem byl na mém prvním raidu. Pořádně raidovat jsem začal až ve WoD s Doom Inc a musím přiznat, že mě to celkem chytlo.

U Vás bych se rád uchytil s mým resto druidem (ilvl 687, 9/10HC, 7/7HC 1/7 M) – Supatyr (čti Šupatýr), kterého hraji jako mého maina od WoD. Dále mám alta prot wara tanka 682 – Brundibalda.

No nevím, co bych dodal, jenom že doufám, že se budu hodit do Vaší sestavy a že mě přijmete. Díky za čas strávený čtením mé přihlášky a snad se brzy potkáme na raidu.

Filip

Tauchi
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

Dakujem za prihlasku. Momentalne mame malo healerov takze by sme si ta minimalne urcite vyskusali na farme.

GL 

Guest

Reply with quote

0

Díky za odpověď. Budu se těšit na raid.

Filip

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership