WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Balltik
Guest

Reply with quote

re: Frost DK

0

Ahoj,

armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/B%C3%A2lt%C3%AEk/simple

věk: 26

Historie WoD:

Co se týká nového kontestu tak jsem hrál od začátku datadisku s guildou DOOM inc. Byla to skupina hlavně kamarádů co jsme se snažili obnovit guildu z dob TBC. Dostali jsme se do progressu HC BFR kde jsme to ukončili. Hlavní problém byl stálý nedostatek lidí.

Moje celá historie:

Hraju od začatku WoW vubec. První větší progress Nefarian s priestem. TBC DOOM inc 2nd kill Illidana, sunwell rozpad. Začatek Wotkl Naxx a doba kdy jsem rozjel DK. Od te doby ho hraju i když není původní char už. Před Ulduarem jsme se rozpadli a tak jsem přestal hrát. (Guildu si už nepamatuji). Další datadisk sme nahrotili začátek datadisku, progress prvních HC ale pak sem přestal hrát kvůli škole. Ke konci sem si zabil bosse a začal pandy. Ty jsme taky zkoušeli jako DOOM inc pro zabavu ale popravdě se mi ten datadisk nelíbil. Jen tak stručný přehled.

Tank (DK hlavně, paladin, drood), Heal (drood, priest), DPS (DK, Hunter, Roug), Funkce Raid leadra sem si užil taky celkem dost. Nejčastěji jsem sice skončil jako tank. Hlasim se jako Frost DK, pohled na talenty a glyphy berte s nadhledem, hral sem si na PvP. Druha poznamka ke zbrani, z tokenu padla 2handa tak jsem ji upgradnul i když sem si vědom že dual je silnější. Gear mam na urovni slabší ale pokud bych začal hrat opřu se do něj naplno.

pozn.: Mam vylevlené chary na 100 ještě Roug, Drood, Pala, Hunter a připraveneho monka.

Snažil sem se napsat jen hlavní ať to neni pohádka. Pokud by byli dotazy rád zodpovím. Teď jsem začal hrát po BFR co jsem hru opustil kvuli rozpadu guildy. K vám mě nalákal Šupatýr hlavně, znam ještě Svendina a Brumlicu.

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

ahoj mas nejake logy? popripade doplnit prihlasku aspon screenom ui 

Balltik
Guest

Reply with quote

0
umry wrote:

ahoj mas nejake logy? popripade doplnit prihlasku aspon screenom ui 

Logy bohužel ne.

UI:

http://s28.postimg.org/gnglmmw71/Wo_WScrn_Shot_071015_174953.jpg

v podstatě ElvUI s nějakejma doplňkama.

Guest

Reply with quote

0

za balťase se zaručuju... jeden z těch lidí, co maj zkušenosti, skill, a slušný chování, což mi u některých raidujících jedinců občas chybí :) otázka jakou bude mít docházku! :P

Svendi
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0
Anonymous wrote:

za balťase se zaručuju... jeden z těch lidí, co maj zkušenosti, skill, a slušný chování, což mi u některých raidujících jedinců občas chybí :) otázka jakou bude mít docházku! :P

jo ještě bych se moch lognout že... sven :D

Hyaxa
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Všeobecně v gildě dáváme šanci ukázat lidem co v nich je, ale já jsem zásadně proti tomu, aby se bral zas každý. 

Máš nulovou historii, špatný progres, mizernou docházku, nikde u tebe nevidím odprogresovaný celý content.

Zřejmě jsi další patchový turista, nebo střídáš classy jak na běžícím pásu.

Za mě REZOLUTNÍ NE !!!.

Jak psal jeden člen výše, můžeš být kamarádský, můžeš mít slušné chování, ale k čemu nám to je když z 10ti raidů budeš 8x nepřítomen. 

Počkej si na rozhodnutí našich oficírů. A taky prosím naše oficíry, aby to důkladně zvážili, pže se nás někdy sejde na farmu 30 a musíme půl RT prosedět na střídačce a někdy nesložíme raid. Přeji si, aby hráči, kteří pravidelně hrají měli eqp a nepadl někde vniveč na úkor lidí, kteří stejně po měsíci přestanou hrát.

Toť vše.

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

gear mas, dk mame momentalne jedno a dk je dobre dps 

ja som za skusku 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership