WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Bonnys

Send private message
Reply with quote

re: Přihlaška - Shaman/mage

0

Hlásím se s dvěma charakterama. Níže vysvětlím proč.

Nick postavy : Bonnys/Bonedaddy

Rasa : Troll/Undead

Class : Shaman/mage

Main spec / Off spec : resto/ ele / frost

UI: http://www.imghosting.cz/view-27UI_Bonnys.jpg

Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bonnys/simple

Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bonedaddy/advanced                   

Logy: https://www.warcraftlogs.com/reports/PkwM2cJb19Bn4Hz6

Jsem původní majitel už od dob vanilly. S nikým jsem účet nikdy nesdílel a ani ho sdílet nehodlám. 

Proč dva charaktery:Hlavní důvod proč se hlásím i s mágem je, že v poslední době ve většině guildach je problém najít kompetentní dps pro raid. Maga hraji, jak zmiňuji níže již od Vanilly a myslím si, že tuto classu ovládám nejlépe. Potvrzuje to fakt, že jsem prošel už řadu top guild, kde jsem rozhodně nelemoval poslední příčky. Proto jsem se znovu vrátil k magovi, s kterým si myslím mám větší šanci se prosadit. Gear je dle mého názoru otázkou 2 týdnu... jelikož jsem za poslední týden díky empowered itemu a pugu získal 700 ilvl

Raid time: Povinnosti mám, ale rozhodně mi nebrání být schopný dojit na raid 3x týdně v uvedeném čase.

Jaký spec hraji + zkušenosti:

Momentální spec je resto. S healováním mam poměrně bohaté zkušenosti v dobách BCa Wotlk, kdy jsem na hraní měl ještě fůru času, tehdy jsem hrával druida alta jako healera, který na konci Wotlk se stal na chvíli i mým mainem. Od začátku WoD hraji jenom resto. Mage je můj main od dob vanilly. Hrál jsem ho v každém datadisku ,kromě zmíněného wodka a konce wotlku.

Duál spec mám ele, bohužel tento spec není kompletní. Chybí mi asi 4 itemy.

Odkud čerpám theorycraft:

Většinou využívám fora mmo- champion, kde si vždycky hodně počtu o nových změnách nebo o případných alternativních stylech hraní. Dále využívám icy-veins a samozřejmě wow armory, kdy si najdu top shamana a sleduji jeho staty a boss killy na wowprogresse.

Předešlé guildy a důvod odchodu:

Předešlá gilda byla Blood Shadows. Zrovna v momentě kdy se otevřel BRF. Přestal jsem raidovat, protože 4x tydně raidy jsem prostě nezvladal a měl jsem před sebou diplomku a statnice. Když jsem se vrátil cca týden před HFC šel jsem do gildy Impiks, kde jsem vydržel až doteď. Z impiku jsem před 4 mi dny odešel za příslibem lepších raidu a jejich ůrovně. Bohužel momentální guilda Darksajd, má 15 aktivních raiderů a dnes nějací leavnuli. Takže vidina mythic progressu se mi o5 vzdálila. Hlavním důvodem, proč se zde hlásím, je že na Váš aktuální progres gear s shamanem mám a hlavně bych se konečně usadil v guildě, kde 70% raidu netahá zbytek, což je hlavní důvod odchodu z předešlých 2 guild.

WoW hraji od vanilly, kde jsem ale neraidoval. V TBC a části Wotlk jsem raidoval s guildou Skurut Haii (mage) na konci wotlk (druid) jsem založil vlastní gildu Two Beers Per Kill se kterou jsme raidovali až do konce pand. Na konci pandach sem raidoval s Dualitama (mage). Od začátku WoD raiduji s resto shamanem.

Připojení, lagy a fps:

Připojení a pc mam v pohodě a nemam problemy při raidu.

Odkud jsem se dozvěděl o guildě Apocalypso:

Guildu jako takovou znám už delší dobu, ale našel jsem si stránky guild na wowprogresse, kde jsem viděl, že nemáte aktuálně resto shamana.

Na závěr něco o mě:

Jmenuji se Michal, je mi 24 let a pocházím z Moravskoslezského kraje. Kromě wowka se  aktivně věnuji tenisu.

Zarogue
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

re: Přihlaška - Shaman/mage

0

Ahoj po dlouhé době zajímavá přihláška, ale bohužel aktivní resto stejně tak ele shaman je a nevím zda bych uživil dva resto shamiky. Co se týče maga to mám aktuálně lock  jelikož mám v raidu 3. Prodiskutuji to s ostatníma offi a dám ti vědět. 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership