WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Zavlajt
Guest

Reply with quote

re: přihláška protpala

0

Ahoj,

včera jsem viděl v tradu post že hledáte nové hráče. Už skoro měsíc hledám nějakou kvalitní českou guildu, která nehrotí jenom hru ale dá se v ní i normálně pokecat.

WoW hraji jako takový unik z reality, pořád jsem v práci a koníčky nemám.. mám rodinu :) Je mi 24, brain v hlavě mám. S wow mám zkušenosti už počátků, na ofiku mám acc nějak přes rok teď nevím přesně.

Hlásím se k Vám se svým paladinem - Zavlajt Prot / Holy 670ilvl - všechno mám pve (až na jeden item myslím) takže to nemám jako většina co se naboostuje v pvpčku a pak se kasají levelama až do nebes.

link armory http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Zavlajt/simple

Díky za vyřízení a těším se na kladnou odpoveď :))

Miaro
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

Nejsem oficir, takze moje slovo nema velkou vahu v prijimacim procesu, ale pokud by se za tebe nekdo duveryhodnej nezarucil, tak ocekavam zamitavou odpoved.

Duvody? Z toho mala, co jsi tu napsal a z jednoho odkazu na armory - Nedostatecny gear + zkusenosti.

Miaro

VittoriaX
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

v podstatě souhlasím s Miarem. Tvoje zkušenosti jsou 1x Brackenspore na normal za celou životnost tvého ACC, nemyslím si, že to by bylo hodno mythické Citadely. Ale stejně jako Miaro nejsem leader ani officír, takže moje slovo nemá žádnou váhu. :) Na to, že máš mít účet na offiku přes rok jsi psal myslím, máš zkušenosti docela mizerné. Bohužel to vypadá, že jsi nikdy neraidoval. Na druhou stranu neříkám, že i mezi úplnými nováčky se nedá najít hvězda. (viz. Madter) :D

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

Určitě bych souhlasil také s těma dvěma :) V nynějším stavu tě asi neuživíme, 670 ilvl jsme měli před půl rokem (asi?) a nyní nejsme schopni tě doequipovat, protože chuť chodit HC farmu už odpadá.

Jediné co ti můžeme asi nabídnout, že ti dáme invite a počkáme, až se sám doequipuješ přes LFR alespon na ilvl 700+ a poté můžeme začít něco jednat, protáhnout tě HC a jiné věci.

Takže v podstatě je to čistě jenom na tobě, jelikož all inclusive gear ti neuděláme, musíš do toho investovat svůj čas. Podlé tvé odpovědi se rozhodne, co s tebou bude dál :)

Guest

Reply with quote

0

Diky moc, urcite se rad pridam. Hledam kvalitni guildu a nejde jenom o to hned chodit nejlepsi dungy a mit hned nejlepsi eq. 

paladina jsem doexpil celkem nedavno takze s peogressem se pocita a rad budu hrat v parte lidi nez sam to me nejak prestavalo bavit :)

budu se tesit az se uvidime ve hre. 

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Tak ještě to shrnu, aby nedošlo k nedorozumnění, protože někteří to asi nepochopili. Tvůj equip je nyní nedostatečný a zkušenosti jsou zatím nulové a ilvl 670 je strašně málo. Od nás už skoro nikdo nechodí Normal a HC se chodí občas, když je čas, ale pokavaď nebudeš mít 700+ a znalost contentu, tak nemáš šanci se tam dostat.

Pokavaď budeš potřebovat pomoc nebo něco podobného, určitě se někdo přidá, bohužel, nemáme čas tě equipovat. Jako Friend of Guild by neměl být žádnej problém, až prostě přijde čas, tak se příhlásiš k nějakému z officiru a pořešíš sním, co by mělo následovat.

Nyní počkej na někoho pravomocného, kdo to odsouhlasí (nebo neodsouhlasí) :)

Přeju GL :)

zavlajt
Guest

Reply with quote

0
no podle této věty "Jediné co ti můžeme asi nabídnout, že ti dáme invite a počkáme, až se sám doequipuješ přes LFR alespon na ilvl 700+ a poté můžeme začít něco jednat, protáhnout tě HC a jiné věci." jsem to opravdu pochopil špatně. No nedá se nic dělat no, hold si počkám :)
dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

No diť to je ale správně :)) až dosáhneš 700 ilvl+, můžeme něco začít s tebou dělat a zkusit tě zapojit do plánu :)) Asi jsem ztratil svoji typickou konverzační hodnotu tím, jak sem začal chodit do práce, shiat.

Prostě pokavaď máš nějaké otázky nebo zájem /w dRoGyG a já ti na to rád odpovím, poté až bude všechno domluveno a budeš mít zájem, poté pořešíme dále, co by s tebou bylo a jak by to asi tak mohlo vypadat :))

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership