WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Resikee

Send private message
Reply with quote

re: PŘIJAT - Shockolate - Resto Shaman

0

Nick : Shockolate

Class : Restoration Shaman (offspec Ele)

Zkušenosti : Částečné zkušenosti z progressu na SoO, kdy jsem progressoval od 7/14 HC několik bossů, obecně se ale musím přiznat, že nemůžu podložit zádné důkazy/logy o mé vykonnosti v raidech. Méně podstatné zkušenosti jsou z free serveru Twinstar, kde jsem delší dobu působil jako resto shaman. Jako asi jedinou věc co můžu předložit ohledně skillu v raidech je tento screen, kdy jsme složili HC LK s guildou The Genesis http://s15.postimg.org/x6y53esp7/Light_of_Dawn.jpg (menší poznámka, nynější guilda Ekirei tady na Drak'Thulu, je z větší části složena z bývalých členů Immortal Outlaws z TS, které jsme v HC killu LC předběhli, takže možná ty zkušenosti nejsou tak zbytečné :P) . Hlavní důvod proč jsem tam hrál, byla zdravá konkurence guild které se předháněly v HC killech (nakonec jsme byli realm first, server 2nd).

Jako předchozí guildy nemohu napsat moc, kde bych raidoval aktivně nebo byl v main core na offi serverech, pouze částečné progressy SoO HC, kdy jsem byl asi u 3 boss killů na jiném characteru. 

Zkušenosti z ostatních her, moje klady a přínosy : Nechci aby to co napíšu dále znělo jako vychloubání se, ale myslím si, že když poukážu na moji soutěživost, možnost rychlého učení a přizpůsobení, dokážu tím sehnat nějaké plusové body (zároveň by to mohlo zaujmout pár lidí co tyhle hry hrálo). Soutěživost mám v krvi a podle toho se odvíjely i mé hry co jsem v průběhu života prošel. Začalo to SC : BW kdy jsem nebyl na dost dobré ´´urovni abych soutěžil, ale nebyl jsem nejhorší. Poté pokračoval release Starcraft 2 bety, kdy po releasu jsem dosáhnul Diamond divize ( po přidáni Master top 2 MAster), to mě ovšem omrzelo a česká scéna mě znechutila, tudíž následovalo League of Legends a Dota 2, v League jsem dosáhnul Diamond 1 divize a v dotě 4500 mmr(dotu už ovšem nehraji), mezitím jsem hrál WoW na twinstaru/arena tournamentu (pouze 2100 raiting 2v2), hlavně kvůli konkurenci top guild co v té době byly. Nakonec bych ještě přidal CS:GO bez jakékoli zkušenosti z fps, kde jsem dosáhnul LEM (Legendary eagle master). Většina těchto úspěchu byla dosažena v rychlém čase a patří do top 0.1% - 1% hráčské komunity. 

Něco o mně : Je mi 18 let, jsem student z Brna s kupou volného času. Mezi mé koníčky patří box a jakékoli soutěživé hry všeho rázu, k tomu miluji Japonsko a elektronickou hudbu. Jak jsem napsal, mám vlastnosti k aktivnímu se zlepšování a motivace mi nechybí, jdu bohužel trošku s křížkem po funuse, kdy raidy se skoro spouští, ale i tak bych tomu chtěl dát u Vás šanci. 

Poznámky : Mám spolehlivý internet bez výpadků, mikrofon, dokážu se aktivně bavit, jsem zvyklý pracovat v kolektivu, ale nemám problém se solo úkony, dostačující počítač (raidy 60fps). 

Na konec : Mohl bych přihodit několik videí, kde je datum, abych ukázal, že jsem za ty roky opravdu Shamana/WoW aktivně hrál : (byly to experimenty, doba kdy jsem zkoušel nové věci). https://www.youtube.com/watch?v=vDDOfEj6Vso , https://www.youtube.com/watch?v=pHxNJvCtXgY 
Moje předešlé nicky pokud by mě někdo znal byly : Calcyon, Resike (hrál jsem hodně PvP na Outland-US serveru, ale postavu jsem prodal, měl jsem titul Arena Master)
Děkuji za přečtení a doufám že pokud mě přijmete, nebudete zklamaní.

Resikee

Send private message
Reply with quote

0

Ještě přidávám screen UI : http://i.imgur.com/UUXUslN.jpg

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, díky za přihlášku. Healerů máme teďka trochu nedostatek, takže osobně bych Tě určitě vyzkoušel. Pokud ti bude vyhovovat spíše casual gilda s celkem slušným progresem (vyčistit mythic, ale žádné rank race atd.) a zapadneš do kolektivů tak to bude jedině dobře. Každopádně konečné slovo nechám na Umrym jako CL healerů. :-)

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

nakolko nas healerov moc neni  a tym ze zacina datadisk "zaciname" od  znovu tak by som Ta urcite zobral.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership