WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Guest

Reply with quote

re: PŘIJAT - dRoGyG - Holy paladin

0

Zdravím Apocalypsu,

Jmenuju se Filip a je mi něco kolem 22 let, studuju na vysoké škole (Škoda Auto Vysoká škola ekonomická) už nějaký ten pátek a pomalu začínám finishovat k bakalářovi :).

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Drogyg/simple

Wowko na offiku jsem začal hrát měsíc před začátkem TBC, progressoval skoro vše kromě Sunwellu až po ostatní datadisky, takže jediné co mi uteklo je Sunwell. Nyní v posledních "letech" se začínám zaměřovat spíš na poklidné skupiny, né žádne 6 raidu tejdne, něco klidného a effektivního a zdá se, že zrovna tahle metodu, bych mohl najít právě u Vás.
Poslední mé působení bylo "spolu-vedení" R10 v guildě Tangled Wire a v Pandarii to bylo vedení R10 v guilde C L A I R E. vždycky před pokořením last bosse po všech nerfech etc jsem skončil, jelikož jsem jel makat do Německa a z5 nemělo cenu zatím chodit, protože pomalu vycházel novej datadisk, takže nemělo smysli +- 3 měsíce hrát.

Nyní jsem zakotvil po příchodu z5 do wowka v insomnii, jenom kvuli kamarádovi a nyní hledám něco, kde bych mohl zaujmot pozici v raidu a začít zase raidovat.
Co se týče postavy, začal jsem se zaměřovat na paladina, jelikož první sem expil mága kvuli surkám, takže tedka makám co se dá, abych zvýšil ilvl, dodělal profese, začít reputačky etc. Vždyt to znáte :).
Ilvl je tedka 628, na co se dá udělat enchant už mám (co stojí za zmínku, alespon HC). Poslední tallent jsem si zatím zvolil Saved by Light, protože se mi to osvědčilo na HC a lifesaver jak hovado :) Co se týče theorycraft osobně, něco jsem si projížděl, ale nic co by stálo za zmínku, informace jsem ještě pořádně nesbíral, mám "pololetí" takže se hrnuli testy, ale myslím, že vesměs základ je pořád stejnej, jenom že se změnilo pár věci a jiné priority, ale nikdy jsem neměl s ovládnutím své classy problém.

Žádné logy nebo něco podobného Vám nemohu poskytnout a také můj equip nebo moje achievmenty Vám toho moc neřeknou, k tomuto nevému datadisku, takže je to spíš zatím sázka do loterie (což já určitě nejsem).Poslední informace asi, kterou bych chtěl zmínit, že používám Tukui UI a že používám fakt "minimálně" maker při raidech a jedu celý svoje wowko na starej způsob. Žádnej healbot, žádný speciální vychytávky, jinak mě to raidování moc nebaví stát na místě a klikat myší, mám rad stress při tech raidech, abych byl spokojenej ze svého výkonu a tím mi dopomáhá ta náročnost, kterou si sám vytvořím. Už takto raiduju nějakej ten rok a zatím nebyl problém, splnit svoji povinnost.
začátky healování byli celkem těžké nyní v HC dungách etc, ale jakmile sem nasbíral equip, je to lehčí (ofc) ale samo o sobě healování je tedka těžší (alespon pro mě) než kdy dřív a tuplem paladin, takže to bude sranda :)

Každopádně sorry za slohy, píšu je vždycky, snad všechno info je tu obsažené, pokavad ne, feel free to ask.

Díky za Váš čas :),
Drogyg

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj Filipe,

díky za přihlášku. Holy paladina nemáme a osobně si myslím, že v tomto datadisku se určitě bude hodit. Takže za mě bych byl pro Tě vyzkoušet. Každopádně finální slovo má Umry jako CL healerů.

Zatím se měj :-)

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Dakujeme za prihlasku.

Ak sa mozem opytat za aku postavu si raidoval v tbc wotlk cata (ak nie tento paladin)?

Raidovanie "na pohodu" 3x tyzdenne Ti teda vyhovuje?

Planujes aktivne i riesit offspec?

Ale kazdopadne si myslim ze healer by sa nam hodil nakolko pala healer nie je ani jeden 

Guest

Reply with quote

0

Aemas -> Děkuju, snad se zadaří :)
Umrý -> už se mi to hodně splývá, Měl sem mága + shadow priesta na TBC, ale zabanovali mi učet kvuli expení a kšefotvání s goldama (powerleveling + prodej goldů etc). Jenom pro info, měl sem 20k měsíčně, tak proto :).Toho jsem nechal a začal jsem hrátu už pro zábavu. Wotlk myslím že jsem začal s paladinem, Lich kinga sem před nerfem nezabil, rozhodilo to celou naši guildu, ale to se dá říct, že každej finální boss rozhoupel slabě postavenou guildu (možná i silně) a až tam se ukáže, kdo je ten pravej dříč a také failer.

Retri mi není cizí, last tallent jsem si zatím jenom typnul, ale uvidíme jak mi bude vyhovovat, vždy sem switchoval do offspecu,když bylo potřeba. Na tanka si netroufám (never ever played before) ale jestli guilda bude potřebovat, či situace, taky se nebudu klepat, ale nečekejte nějakej extra výkony :). Jinak mě napadlo připravenost na raidy je samozřejmostí.

Guest

Reply with quote

0

Jenom pro informaci, Username - Drogyg mi to nechce vzít a také se omlouvám za tu pravopisnou chybu "typnul" :D. Tak sorry, že píšu jako guest

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership