WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Tixes
Guest

Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Tixes - Fury Warrior

0

Ahoj,

možná mě budete znát ze hry pod nickem Tixes nebo Fixes, nicméně zabrouzdal jsem na tohle fórum z jediného důvodu, a to podat přihlášku do raid teamu.

Nikde jsem nenašel vzor přihlášky, a tak upustím uzdu své fantazii.

Tak začal bych tím, co všechny asi nejvíce zajímá - něco o mé postavě a historii WoW.
WoW hraji už od Vanilly, avšak na oficiálním serveru až od začátku Cataclysm. Během této doby jsem vystřídal už několik postav a nejvíce mi přirostlo k srdci právě tankování, konkrétně na MoP na mém monkovi (http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fixes/advanced). Avšak časy se mění a máme tu nový datadisk, s novými věcmi přichází i nové chutě - a tak jsem se dostal ke svému warriorovi Tixes, kterého nyní hodlám hrát (http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Tixes/advanced). Jako main spec jsem si pro změnu zvolil Fury, avšak tankování jako OS mi nedělá žádný problém. 

Na WoD se nedá ještě chlubit mnoho věcmi, ale mohu alespoň nabídnout všechny achievy z Challenge Mode - některé na Bronz - zatím jde pouze o gear, že ano, takže jsem se na medaile z CM nijak nesoustředil. Item level mám aktuálně 637, což poměrně naznačuje snahu, kterou vydávám, abych do začátku raidu měl BiS.

Raidovat jsem aktivně začal na MoP na mém BWM monkovi, avšak pouze v guildě, která to nebrala moc vážně a proto jsem zabil 8/14 HC v SoO. Nyní bych si chtěl najít mnohem profesionálnější guildu, která má velký potenciál - což Vy můžete nabídnout. 
Málem bych zapomněl na raidování s mým prot paladinem na Cataclysm (5/8HC DS), kdyby to někoho zaujalo.

Mé herní UI vypadá následovně, používám ElvUI a TellMeWhen spolu s BigWigs a dalšími AddOny usnadňujícími hru: http://i.imgur.com/8vp9kvk.jpg.

Jako další by Vás možná zajímala rychlost připojení a další technické věci, tak tady jsou:
AMD Brazos Dual Core E450, RAM 6GB DDR3, AMD Radeon HD 6320

A na závěr malé shrnutí pro ty, kteří neradi čtou slohovky:
Nick: Tixes
Class: Fury Warrior (OS Prot)
Profese: Alchemy + Herbalism
ILVL: 637 a narůstá

Jestli máte jakékoliv další dotazy, ptejte se na cokoliv, rád je zodpovím.

Děkuji za Váš čas a doufám, že Vás má přihláška zaujme,
Tixes

Tralfik
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

děkujeme za přihlášku. Momentálně už máme 2 warrior dps a 1 tanka, takže by pro dalšího už nejspiš nebylo místo. Jinak co jsem tak viděl/slyšel, fury teď není teď top spec pro warra (kromě teda aoe), nějaký důvod proč zrovna fury? Ale to je jen tak okrajově..

Každopádně za mě bohužel spíš ne, jelikož je meleeků akorát momentálně a 2 (3) warriory už máme.

Guest

Reply with quote

0

Děkuji za vyjádření,

podle mě je Fury nejlepší když to shrneme na celý raid/dung. Měl jsem předtím OS Arms, který jsem přepínal na fight, kde bylo hodně movementu, ale teď mám Protection jako OS, abych mohl chodit Random HCs alespoň,jelikož za DPS se čeká dlouho.

Nevím co jiného myslíš - Gladiátora? Toho teď nerfnuli.

Ale samozřejmě až se vše stabilizuje a otevře se první raid, tak budu hrát ten spec, který bude nejvíc točit v daném raidu (záleží na encounteru). 

A myslím, že 3 a možná i 4 warrioři v raidu by nedělali potíže - jsou teď TOP dps a měli by se stackoval - ale ne samozřejmě přehnaně.

Tralfik
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Warrioři byli TOP dps (teď myslím fury) ještě v betě, ale na live serveru fury rozhodně není top. Na AoE je určite jedna z lepších class, ale v single targetu je jeden z horších.

Arms je teď docela nudný (můj osobní názor), ale s AoE je na tom stejně jako Fury a single má +- vyrovnaný, spíš o něco lepší.

Gladiator sice dostal nerf, to máš pravdu. Ale stále to má nejlepší dps do single targetu.

Takže já osobně si nemyslím, že jsou warrioři natolik TOP, aby se měli stackovat do raidu.

Tixes
Guest

Reply with quote

0

Jak říkám, nedělá mi problém hrát kterýkoliv spec - střídám je teď všechny, i Gladiátora. Tohle bude potřeba testovat přímo v raidu, co bude nejlepší. Ale můj osobní názor je zatím takový, že v Challenge dungách točím prvotřídně i za Fury.

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Bohužel pro další melee v raidu momentálně místo nemáme, takže stejně jako v Ladies ti budu muset popřát štěstí jinde. 

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership