WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Guest

Reply with quote

re: PŘIJAT - Nîkîta - WW Monk

0

<!-- [if gte mso 9]> <![endif]-->

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE <![endif]--><!-- [if gte mso 9]> <![endif]--><!-- [if gte mso 10]>

<![endif]-->

Zdravím všechny členy Apocalypsa,

Moje jméno je Tomáš a ve čtvrtek mi bude 21 let, jsem student vysoké školy – Škoda Auto Vysoká škola prvním ročníkem, takže se tam teprve zabydluju J.

Armory link: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/N%C3%AEk%C3%AEta/advanced

Mám tam „speciální“ znak místo klasického i, tam mám „i se stříškou“, který se dělá alt+140 a alt+0206.

Na Drak‘Thulu jsem začal hrát chvilku po tom, co vyšlo tbc. V tý době jsem moc aktivně neraidoval, progressoval jsem jen bt a hyjal. Ve wotlku jsem vystřídal pár noname guild, opět až ke konci jsem hrál aktivněji a progressoval icc 10( na guildu si bohužel už nevzpomenu) po Sindragosu. Ke konci wotlku jsem šel do Insomnie, kde jsem doteď, už to bude přez 3 roky v cata jsem aktivně raidoval začátek datadisku, když jsme chodili ještě 10tky, potom jsme přešli na 25 a v tý době jsem neměl moc kvalitní připojení a pc, tak jsem přestal raidovat. V průběhu cata jsem zašel nějakej alt run Firelandů apod, ale nic aktivnějšího jsem nevyhledával. V pandách jsem neraidoval vůbec, nebyl čas (maturita etc.) chodil jsem flex a pak normály SOO abych nabral nějakej gear na expení do WoD. Mám dalších 14 postav, teď jsem doexpil huntera (nick Nikkita) a další postavu bych chtěl doexpit dk (nick Bufy), ostatní jsou 90, ale nehodlám jim v nejbližší době věnovat čas, budu rád když si najdu chvilku na huntera a dkčko J.

Co se týče WoD, tak bych chtěl aktivně začít raidovat s ww monkem, který mě dost chytil, když jsem sním v pandách začal hrát pvp na outlandu. Item lvl mám zatím 632, snažím se dosbírat nějakej equip z hcček, ale nějak mi to nechce popadat J, enchanty a gemy jsem se snažil dát aspoň ty „levnější“. Theorycraft jsem pročítal a talenty měním podle potřeby v dungách.

Něco k pc a UI.. Hraju na notebooku (Acer Aspire V 15 Nitro – Black Edition), wowko zvládá na ultra detaily při full hd, ale mám i stolní pc, který to zvládá stejně J. Addony používám jen základní a pro mě důležité: recount, omen, dbm( vypsal jsem jen ty, který jsou podle mě fakt důležitý J)+ pár dalších pro mojí osobní potřebu.

Důvod proč se k vám hlásím. V Insomnii už mají tak 2 měsíce hotovej setup na wod a maj plno lidí na střídačce, takže bych se do raidu asi jen tak nedostal. Dále si sem přihlášku můj dobrej kamarád Drogyg, kterého znám osobně hodně dlouho a dal mi nějaké informace o vás, že máte sice hodně meleeček, ale ww monka žádného, tak to zkouším J.

Snažil jsem se shrnout jen to nejdůležitější, aby z toho tady nebyl wall of text, pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se zeptat J

Díky za přečtení,

Nikita

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, 

děkujeme za přihlášku. WW monka žádného nemáme jak píšeš a zaleží čistě jen na Tralfovi jako CL melee dps zda ti dá šanci. Osobně by se mi WW do radu líbil, ale melee máme celkem dostatek. Takže nám dej chviličku na rozmyšlenou -)

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Zdárky Nikkito,

S Nikkitou jsme probrali, že situace, co se týče melee spotů je vážná a je fakt plno. Tralf vyjádřil svůj souhlas "že pokud by se mělo nabírat další melee, byl by to určitě monk". Samozřejmě, že se to neobejde bez střídání a bez bojování o spot, jako každej tady. Takže Nikkita je smířen s tím, že bude bojovat o spot a také, že Mythic spot nemá jistej, že vše záleží na připravenosti, aktivitě, pozornosti a dalších faktorech, které budou potřeba.

Osobně Nikkitu znám už pár let, jsme kamarádi z IRL, ale nikdy jsme spolu effektivně neraidovali, ale pokavad jsem se sním dostal do konfrontace na nějakým raidu (jako náhrada, výpomoc etc) takže dokázal z té postavy dostat maximum a přetáčel i lidi, co měli větší ilvl (a to o hodně). Určitě nechci, abyste tohle brali jako moje reference, protože jsem sním neraidoval, ale co se týče chvilkových fází tak minimální faily a maximální dps. Ale zase musím říci, že jsem ho viděl raidovat jenom s Hunterem/DK. Za monka samozřejmě vždy v HC dungách je na prvním místě v DMG, ale zase, neviděl jsem ho v akci za monka.

Samozřejmě, moje slovo nemá skoro žádnou váhu, takže jsem chtěl jenom informovat co a jak :) Takže všechno je ten na Tralfovi

Jinak, přeju hodně štěstí s přihláškou a doufám, že konečně budeme raidovat spolu po těch X letech :D

Tralfik
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

díky za příhlášku. Náš stav s meleeky je momentálně takový, že už teď bude muset nejspíš 1, možná 2, sedět na lavičce při Mythic raidech. Takže do mythic groupy +- místo není. Každopádně tě určitě můžeme zkusit na Normalu a HC, které tento týden půjdeme, a následně i do dalších HC raidů.

Ale jak jsem psal, šance se dostat do mythicu bude minimální.

Takže já jsem pro, ale teda ber v potaz to co jsem psal.

Guest

Reply with quote

0

Ahoj,

díky za podporu Filipe :).

S postavy kterou hraju, se vždy snažím "vytřískat", co nejvíc to jde, samozřejmě zálězí hodně na equipu apod.WW Monka jsem si vybral do datáče kvuli tomu, že se mi líbí jeho mobilita a fungování celé classy, sice teď proběhlo pár změn od pand, ale to není žádná překážka a už jsem si zvykl, popřípadě nejsem líný, si najít informace na internetu, nebo se někoho optat :).

to Tralfik: Díky za vyjádření, určitě mám zájem to s váma alespoň zkusit a předvést co ve mě je :). Že budu muset bojovat o spot v raid groupě počítám a budu se snažit se předvést v co nejlepším světle. Připravenost na raidy, potky, flašky apod, je pro mě samozřejmostí.

Daeryk
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Zdravím,

přihláška jak rozsypanej čaj, ale ... poďme k důležitějším věcem.

Zástupce světle zelené barvy v raidu pokdu vím nemáme ( možná se pletu) a jejich dps by měla být nyní vyjímečná.

Takže za mne určitě ano. Ať ukáže první/druhý raid týden kdo je hoden Mythic raidu. Ale já tu mám slovo malé.

Každopádně jestli budeš přijat vezmi to jako /challenge accepted a Amaze me/us!

/hawk

Dae

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

V tom případě si napiš někomu z gildy o invite (Ruah, Talmorra, Ariamelle).

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership