WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Jerrýkkk
Guest

Reply with quote

re: PŘIJAT - Jerrýk - Resto Shaman

0

Zdrávim všechny čtenáře,

Rád bych doplnit vaši raid group se svým resto shamanem. Wow hraji již od TBC (private), přičemž na officiálním serveru jsem začal hrát při startu wotlku, kde jsem si ke konci datadisku dal pauzu nadále trvající přes cataclysm a opět začal hrát při příchodu pand. Raidoval jsem s vícero guildami skrz datadisk mop např.  s Dezinfekce, Chlívek, Claire, kde pokaždé byl náš cíl sundat celý HC (mythic?) a nejednou se nám to povedlo.

O vaší guilde jsem se dozvěděl od mého healovacího parťáka ze staré guildy (Drogyg), který mě požádal, jestli bych nechtěl doplnit váš raid, kvuli absenci stávajícího resto shamana. Váš raid time mi plně vyhovuje a můžu po případné domluvě raidovat i o víkendu, pokud by tu byl až takový zájem :)

Nejsem žádný spisovatel, tak doufám, že jsem napsal vše podstatné a dává to aspoň trochu smysl :) Kdyžtak se klidně na cokoliv zeptejte a já se pokusím podle mého nejlepšího svědomí odpovědět. Snad už jen doplnim odkaz na armory.

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Jerr%C3%BDk/simple

Děkuji za pozornost,

Jerryk.

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Jsem všema 10 pro :) Dneska na raidu se určitě osvědčil (pozitivně doufám) a z minulosti muzu říct, že až na dispellování s hafanem nebyl žádnej problém, byl hodnoučkej :D. Takže si počkej na vyjádření vyšších tříd a přeju hodně štěstí :))

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Vyriesene ingame.  

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership