WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Hoprdoxx
Guest

Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Hoprdoxx-Elemental Shaman

0

Zdravím Vás!

Jmenuju se Tomáš a je mi 21 let. WoWko jsem poprvý zapnul asi na 10 minut už na Vanille jako malej kluk a popravdě ani netuším jak se mi to podařilo. Ale moje opravdový první hraní WoW bylo na Narniasu na TBC, kde jsem začal poznávat krásy hry. WotLK jsem prakticky vynechal a hrál jenom občasný PvP se spolužáky. Nejvíc jsem toho naraidoval na Cataclysmu na serveru Ice-Wow, kde jsem odprogresoval BoT, FL a BWD. Zhruba před 3-4 měsíci jsem si splnil sen a přešel jsem na ofík, kde jsem stihnul ještě konec pandarie a složil jsem celý SoO HC.

Na WoD jsem se dostal do guildy Ohnivá Bouře ve který jsem doufal podle nadšení lidí v rychlej progres HC a následně Mythic HM. Kluci v guildě se opravdu snaží, ale máme spoustu natvrdlých lidí a všechno se strašně táhne a jsem jedinej z guildy kdo má zabitý celý HM. Sice toho nemám na offíku moc projitýho, ale nikdy jsem s raidováním neměl moc velký problémy. Stačily mi tak 2 wipy a už jsem věděl co mám dělat.

Od Vaší guildy si slibuji kvalitní raidování bez zbytečných zádrhelů. Mohu Vám přinést smysl pro humor, věrnost guildě a vysokou účast v raidech (zpravidla 100%).

Tady Vám příikládám logy z Kargatha normal: https://www.warcraftlogs.com/reports/j7gYRXntbZma93BJ#type=summary&source=21

Doufám, že Vám to co jsem napsal bude stačit jako takový stručný info o mě. Pokud budete mít další dotazy, rád Vám je zodpovím.

S pozdravem Hoprdoxx.

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

nevidim ani armory link a hladat to manualne sa mi po pravde nechce
sice to neni na mojom rozhodnuti ale kvoli sucastnemu stavu eleshamana a tym ze jedneho ele robota mame si myslim ze by sme nenasli pre teba vyuzitie. Ale gl s prihlaskou anyway

Hoprdoxx
Guest

Reply with quote

0

Sorry za ten armory link, uplně mi to vypadlo. http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Hoprdoxx/simple

Irsil
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

přestože se mi tvoje armory v podstatě líbí, tak bohužel v současný době máme na ranged spotech dost přetlak a jak už i Emuška psal tak i Eleho máme, takže za mne je to taky ne.

Reply with quote

0

Dobře, tak děkuji za rychlý odpovědi :-)

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership