WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Druidminator
Guest

Reply with quote

re: NEPŘIJAT - Feral/resto

0

Meno: Andrej
Vek: 22
Char meno lvl: Druidminator druid lvl 100

Mainspec/offspec: Momentalne som MS feral ale zbieram gear na resto 

Armory link: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Druidminator/simple

UI link: http://s21.postimg.org/vul9uwfhz/Wo_WScrn_Shot_121314_135313.jpg

Addony: Claw recount dbm GTFO titan panel omnicc bartender UI pouzivam od blizadru kedze na dps uplne postacuje

Skusenosti: Na ofiku som zacal hrat ked vysiel WOTLK som hral na realme Ahn'quiraj. Tam som sa dostal do guildy Unusual dominance Kde sa nam podaril dat first realm horde LK 25 kill. Nasledne sa progresoval HC ale guilda sa kvoli vnutornym problemom rozpadla a ja som si dal od wow pauzu. (medzicasom som hral na nejakych Neoff serveroch ale tie sa nerataju). Na off som sa vratil tesne po prichode VOD.

Cim viem guilde prispiet: Solidnym dps alebo healingom (posudenie ale neham na vas) a ked sa na raidu prihlasim aj dojdem a dojdem pripraveny.

Co ocakavam ja: na zaciatku nejaky trial raid, kde si ma odskusate a casom snad stabilny spot v raide

Nieco viac o mne: Viem presne co je to wipnut na bosovy 300 krat kym sa progresne, viem ako chodit na radiy (enchanty, flasky, potiony atd.) Taktiez momentalne som sice Feral ale ako vravim zbieram gear na balance ktory by som mainoval a offspec potom viem zmenit na to co guilda potrebuje (pvp ma nikdy moc netahalo)

Moj pc/internet: v 30 man raidach mam stabilne 25-30 fps a mam 16/1.5 mbs kablovy internet

PS: Momentalne som v guilde blood shadows ale chcem z nej odist. Ta guilda je preplnena byva +40 ludi na raid a trialy sa nedostavaju ani na farm runy kde by si ich vyskusali.

Tralfik
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, děkujeme za přihlášku.

Z pohledu melee je sestava na mythic +- plná, maximálně místo pro nějaký speciální případ. Když se podívám na tvůj gear, tak nevidím žádnou snahu. Kdyby jsi dělal followery pořádně, tak už máš nějaké 645 itemy (možná že děláš a vše procnulo špatně).

Dále trinket 615 který má jen 138 critu (proc nic nedělá), dokonce i některé 600 ilvl trinkety jsou lepší a v téhle fázi, kdy už je raid otevřel nějakou dobu a nebo i hc dungy (nebo darkmoonk karta, která se dá už sehnat levně), bych tě ani na HC s tím trinketem nevzal.

Není enchant na necku, který už máš nějakou dobu.

Takže za mě z pohledu melee určitě NE. Nechám ještě vyjádřit lidi ohledně resta.

umry
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

sorry ani zo strany healera nemame zaujem, nakolko hladame niekoho kto sa moze rovno zapojit do progressu.

gl inde

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership