WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Brumlica
Guest

Reply with quote

re: BM Hunter, 680ilvl

0

Zdravím Apocalypso,

včera jsem si psal s jedním z vašich členů (Aemas) a rozhodl jsem se podat si přihlášku. V prvé řadě představím sebe. Jmenuji se Roman a jsem průměrný inteligentní běloch. Pocházím z vesnice Bořetice. Je to na jižní moravě (kousek pod Brnem). Takže jestli tu jsou nějací brnáci rád se s vámi setkám i v krčmě. Pracuji jako IT Administrátor. Moje pracovní doba je od 7:00 do 15:30. Mé záliby jsou WoW a Crossfit.

Něco z historie:

Začal jsem hrát začátkem roku 2008. Raidoval jsem se Skurut Hai (TBC, část WotLK). Poté byl úpadek v guildě a já jsem skončil. CATU jsem vůbec nehrál, byl jsem rok na Novém Zélandu, po návratu hledání zaměstnání atd.. Začal jsem hrát zase v Pandarii za TW. Poslední instanci jsem nedoraidoval měl jsem rodinné komplikace a dvě operace. K hraní jsem se vrátil někdy na začátku prosince minulého roku. Jsem v guilde DOOM inc. Z původních hráčů jsou tu jen 2 lidé. Raiduje se tu 2xtýdně a pravidelně nás je na raidu 8-9 a zbytek dohledáváme z pugu. Byl jsem měsíc únor v Malajsii ale bohužel se nic nezměnilo. Já dávám do raidování více úsilí něž ostatní hráči a chtěl bych zase okusit instanci 20+ a raidovat mythic. Připomenout si opravdové raidy jako v Skurut Hai. Kde se hlásí dostatek lidí na raid a jsou lidé i na střídačce. Další z důvodu proč bych se chtěl přidat zrovnou k vám jsou raidovací dny. Vyhovuje mi ut,ct,ne. Výjímečně by se mohl stát, že bych ve čt přišel později. Někdy jezdím služebně na druhou pobočku do Běstovic.

Projíždím nicky hráčů, kteří tu hrají ale jediný nick, který si pamatuji je Smeg ještě když hrával za Mosstroopers. Něco mi říká Vokoun ale už netuším proč.

Něco o charu:

Brumlica, momentálně BM Hunter, 683iLVL, equipped 680. Account je čistě můj a nesdílím ho s nikým jiným.

Odkaz na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Brumlica/simple

Alty nemám a neplánuji mít. Co se týká alt runů, rád půjdu pomoci s hunterem.

Moje aktuální zkušenost HM-7/7HC, BRF-8/10HC, na BH mám nejlepší pull na 23%. Co se týká Blast furnace tak jen pár pokusů na pugu. Na normal samozřejmě 10/10.

Díky

Roman

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, díky že jsi napsal. Jak jsem říkal včera, vydrž si hlavně na komentář od CL ranged dps, který by tu měl být navečer nebo zítra přes den. :-)

Huntery máme 3, víceméňe aktivní (až na nějaké výjmečné dny) a musíme vyřešit otázku zda by se další v raidu uživil. Takže dáme vědět co nejdříve.

Talmorra
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, jak už říkal Aemas, máme 3x huntera z toho mají 80% účast, což by bylo těžké pro tebe jim vyfouknout spot, každopádně nejsem proti si tě vyzkoušet. Ve středu míváme alt runy takže jestli budeš mít zájem tak si tě vyzkoušíme.

Guest

Reply with quote

0

Ahoj, díky za reakci. Koukal jsem právě na vaše logy a zdálo se mi, že vždy chodí jen Smeg a ti dva se tak nějak střídají. S přicházejícím létem se i docházka vždy zmenší, tak by se možná jeden navíc hodil. Je možné, že se to ale nestane. Potom jak říkáš abych seděl a čekal jestli se náhodnou vyskytne místo v raidu by smysl nemělo. Jestli o tom trochu uvažuješ, že by být mohlo rád ve středu půjdu. Pokud to tak není tak to nejspíše nemá ale smysl ne?

Guest

Reply with quote

0
Anonymous wrote:

Ahoj, díky za reakci. Koukal jsem právě na vaše logy a zdálo se mi, že vždy chodí jen Smeg a ti dva se tak nějak střídají. S přicházejícím létem se i docházka vždy zmenší, tak by se možná jeden navíc hodil. Je možné, že se to ale nestane. Potom jak říkáš abych seděl a čekal jestli se náhodnou vyskytne místo v raidu by smysl nemělo. Jestli o tom trochu uvažuješ, že by být mohlo rád ve středu půjdu. Pokud to tak není tak to nejspíše nemá ale smysl ne?

Jo ještě k té účasti UT,NE bych měl mít účast vždy. Co se týká CT tak ta účast by tam nebyla vždy. U tohoto dne si myslím, že tak 50/50. 

Cirinka
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Príde mi zbytočné naberať štvrtého huntera, keď máme troch aktívnych, pričom Smeg je na každom raide, ja som tento mesiac chýbala len na jednom a Harle asi na dvoch. Na 2/3 raidov sme tam TRAJA naraz.. uvedomte si, že na Mythic je 20 miest. Keď sme ho išli naposledy, na striedačke sedelo asi 5 ľudí, to chcete skutočne nabrať ďalšieho keď už je pretlak tých ľudí dosť veľký? Beriem, že nám chýbajú noví ľudia, ktorí by to trochu oživili, ale myslím, že toto nie je prípad, ktorý sa tam počíta. A povedala by som to aj keby to bola akákoľvek iná, z ktorej máme 3 kusy, nie len tá moja. Hromadu prihlášok pre ostatné classy, z ktorých máme po dva kusy ste zamietli s tým, že tretia je už zbytočná, tak nerozumiem tomu prečo teraz nie.

Čo sa týka toho leta, zníženie dochádzky v rámci prázdnin platilo tak možno na strednej škole. Po skončení semestra mám naopak oveľa viac času ako teraz, takže v lete býva dochádzka naopak 100%tná. Dokonca tým, že celé leto pracujem, vypadávam tak na 2 ID maximálne počas celých štyroch mesiacov. To sa týka myslím, že nielen mňa, ale aj väčšiny vysokoškolákov čo sú tu.

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Předem říkám, že nechci vyvolávat konflikty, nebo něco podobného, říkám to prostě na rovinu tak, jak se věci mají.

Smeg je na každém raidě v podstatě, pokavaď nejde chlastat a pak přijde večer a nadává mi :( Každopádně Harle a Cirion nevím jak mají docházku, na to nějak nekoukám, jenom vím, že harle i cirion občas chybí. To, že máme 3 huntery bych řekl, že problém nebude. Jsme v situaci, kdy víc a víc lidí poznává nedostatky a vidí je a začíná jim to vadit. Fakt je takovej, že radši budu mít v raidu 5 hunterů, kteří dělaji co maji, než ostatní jedince (jenom přeháním).  Nebo také jedince, co vubec při raidu nekomunikují, popřípadě nedělaji to, co mají nebo také se jim vubec musí říkat, aby se posunuli z místa, že jim za to zaplatíme zájezd do zahraničí (ať se to zdá nereálně, fakt tu sou jedinci, co jsou takhle dutí)

Takže pokavaď si vysledoval nějaké informace z logů a nevadí ti, se prát o místo, radši tam budu mít člověka co komunikuje a má vůli se učit, než toho kdo nemluví a ještě má problémy s tím, že se mu něco řekne, že to dělá špatně nebo něco podobného.

Každopádně, moje slova jsou bezvýznamná, jelikož nejsem CL, takže to je spíše výstřel do tmy :D

Přeju GL :)

Bundaash
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0
dRoGy-g wrote:

Předem říkám, že nechci vyvolávat konflikty, nebo něco podobného, říkám to prostě na rovinu tak, jak se věci mají.

Smeg je na každém raidě v podstatě, pokavaď nejde chlastat a pak přijde večer a nadává mi :( Každopádně Harle a Cirion nevím jak mají docházku, na to nějak nekoukám, jenom vím, že harle i cirion občas chybí. To, že máme 3 huntery bych řekl, že problém nebude. Jsme v situaci, kdy víc a víc lidí poznává nedostatky a vidí je a začíná jim to vadit. Fakt je takovej, že radši budu mít v raidu 5 hunterů, kteří dělaji co maji, než ostatní jedince (jenom přeháním).  Nebo také jedince, co vubec při raidu nekomunikují, popřípadě nedělaji to, co mají nebo také se jim vubec musí říkat, aby se posunuli z místa, že jim za to zaplatíme zájezd do zahraničí (ať se to zdá nereálně, fakt tu sou jedinci, co jsou takhle dutí)

Takže pokavaď si vysledoval nějaké informace z logů a nevadí ti, se prát o místo, radši tam budu mít člověka co komunikuje a má vůli se učit, než toho kdo nemluví a ještě má problémy s tím, že se mu něco řekne, že to dělá špatně nebo něco podobného.

Každopádně, moje slova jsou bezvýznamná, jelikož nejsem CL, takže to je spíše výstřel do tmy :D

Přeju GL :)

Suhlasim

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership