WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
svendin
Guest

Reply with quote

re: 686 ele shaman

0

Čau bando,

mám zájem s vámi raidovat, momentálně jsem v guildě DOOM inc ale nejsou lidi a nechodí se. Minulý týden k vám šel můj věrný kamarád Brumlica (damage mám dycky o něco lepší než on - s tím je nutno počítat). V pandě jsem s Vámi odchodil pár raidů, pamatuju si Dwarfo, Hariku, Obecek, Krolah ale aktivní sestavu už máte určitě obměněnou.

Ke mně: Jmenuji se Martin, jsem z moravy, pracuju v IT, pracovní doba 8-16, váš RT mi vyhovuje

XP: Mám odchozeno jako ele/resto Highmaul 7/7hc a BRF 8/10hc. Wowko hraji s pauzama prakticky od vanilly, ale raidovat jsem začal až ve wotlk.

Equip: 686 ele, ale není to ideální, málo multi (prostě to nepadá), a chvíli jsem equipoval i resto a enha, takže jsem trošku pozadu s main staty. Enha mám nějakých 680

Logy bohužel nejsou

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Svendin/advanced

Byl bych rád, kdybych s vámi moch jít aspoň na zkoušku ve středu i s groupou od Jessmin a zjistili bychom jestli bych byl přínosem. Nevím přesně, jestli se vám víc hodí melee nebo ranged dpsko, nebo dokonce heal co jsem slyšel od Brumlu, ale přiznám se, že bych raděj kutal dmg...

Díky!

Talmorra
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

re: 686 ele shaman

0

Nazdar, dneska v 19:45  napis bud brumlovi jestli tu bude nebo přímo mě( Talmorra), pujdeme HC run.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership