WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Jesper321
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

re: Jesper - UH DK a Laeriel - fire/arcane mage

0

Nazdar guildo!

Měli bychom s přítelkyní zájem se k vám přidat a pomoct výtahnout guildu v žebříčku co nejvýš.

Jesperhttp://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Jesper/advanced

DK hraji od konce WOTLKu. Moji alti na minulých datadiscích jsou Deadrose, Fandago. Nedělá mi problém hrát i frost spec. Vlastně ho mám raději, ale UH je aktuálně silnější. Ikdyž DK hraji tak dlouho, stále si na fórech vyhledávám nové tipy, jak ho hrát lépe na různých fightech, abych ze své classy vymačkal maximum. 

Zkušenosti:

Aktuálně je to BRF mythic 1/10 down, ale Sonica (Oregore) mám odprogressovaného. Po 6. bosse mám nastudovanou taktiku a shlédlá videa. HM dole 4/7, Tectus také odprogressován. Vím, že dole máte daleko víc, ale troufám si tvrdit, že se rychle učím. 

UI a HW:

Addony mám weak auras 2, ElvUI, DBM(nebo Big Wigs, podle toho co guilda upřednostňuje), skada, bagnon, postal a master plan.

HW netřeba asi vypisovat. V raidu 60 fps a problémy s internetem nemáme (1x do roka možná, ale to mlže být i mimo raid time).

Proč Apocalypso a předcházející guilda:

Vypadáte jako schopná guilda, veselá parta co má ale stále členy s real lifem(není raid time každý večer). A také jsem četl, že by se vám hodil DK a mage. Raid time pro nás není problém(chvíli jsme chodili i každý den, když bylo třeba). Nikoho od vás na první pohled neznám, ač je možné, že jsem někoho přehlédl a pak se omlouvám. Pro mě je to další plus, rád poznám nové lidi. Nový patch-raid klepe na dveře a rádi bychom vás poznali a začali v raidě s vámi už jako tým.

V předcházející guildě došlo bohužel k tomu, že tanci a RL odpadli kvůli práci. Než se našla případná náhrada, tak hráči, kteří tam vedli nějakou úroveň leavnuli nebo přestali hrát(až na pár). Zbytek to teda vzdal a přešli do guildy Saviours. Nejsem si jist, jak vemou to, že jsme se rozhodli s nimi nepokračovat a neobjeví se tu zachvíli hate posty. Ale většina byla dospělá a rozumná, tak snad ne.

Pokud má někdo nějaký dotaz, rád zodpovím :) 

Laeriel:

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/laeriel/advanced

Logy: 

https://www.warcraftlogs.com/reports/wKhF24TPtADHNLWf https://www.warcraftlogs.com/reports/2TbRtf6cxABKyVnM 

Čaau! Na drak‘thulu jsem se zabydlela zhruba před 5 lety, mága hraju od konce cata, předtím jsem mainila resto druida na alianci.  Jsem fire a arcane, hraju vždy aktuální specy a střídám podle bossů. Ale to je jasné, kdyby ne, tak si podávám přihlášku spíš do Prdících veverek :D.

Zkušenosti:  Viz Jesper, hrajeme spolu no:D

UI: viz https://www.youtube.com/channel/UCj-lHRbVATjslrvbdQgi1WQ nějaká videa, z tohoto datáče pouze 2 (a zrovna tam netopuju v dmg:/ během natáčení mám malé fps) ale ui často neměním. Jo a kdyby něco, pro mě to přehledné je, a vidím všechno, co potřebuju. :D

HW: hraju na noťasu z roku 2012, není to žádná pecka, ale uhraju to v pohodě. Internet máme supr.

Proč vy:  Mrzí mě, že se Outcasts rozpadli, nerada střídám guildy, ale život jde dál, a já osobně chci postoupit o třídu výš s možností real lifu:D a taky mě láká představa guildy která se po půl roce působení nerozpadne

Proč já: Jsem stálý hráč, chybím opravdu výjimečně; řekla bych o sobě, že nefailuju, a když jo tak je mi fakt trapně, takže se pak zbytek večera snažím tu chybu neudělat:D učím se rychle, s Jesperem koukáme na videa, o mága se aktivně zajímám (forka, známí, lidi z nejlepších guild…) a jsem pro každou srandu. :)

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahojte, děkujeme za přilášku :-) probereme to v gildě a vyjádří se tu class leadři :-)

Tauchi
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahojte,

Ja som urcite za vyskusanie na test raidu. Rad by som sa ta opytal, ci aktivne hravas svoj off-spec. Kedze nemame 3tanka, hodil by sa nam jedeno dpsko s tank offspecom.

Dakujem za prihlasku a GL. :)

Jesper321
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Offspec jsem nacvakal před týdnem, protože jsme měli v minulé guildě problém s tankama a nečinnost mě nebavila. Takže aktivně ho nehraji. Nicméně princip a spelly znám. Tankoval jsem si challenge na pandách. Kdyby bylo tedy potřeba, není problém ho zahrát...alespoň to bude chvilu zajímavá změna :) . Nicméně preferuji určitě dps spec. Když o tom tak ale přemýšlím, tak bych si rád odtankoval nějaký alt runy nebo něco takového, abych to dostal znovu do ruk kdyby bylo potřeba na mythic (pokud s námi teda bude spokojení :D ).

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj :)

Dopředu říkám, že nechci vyvolávat konflikty. Už jsem s pár párama raidoval, nemyslím v této guildě jenom, bylo jich více než dost. Každopádně většina z nich neuspěla, nebo měla odlišné požadavky etc etc (není potřeba nějak rozebírat) nebo upřednostňování jiných věcí, jako lootu etc. Jenom bych byl rád, aby tu fungovalo měření stejným metrem a nevznikali problémy typu, že pokavaď nejde 1 nepůjde ani druhej nebo něco podobného (jestli mi rozumíš, kam mířím). Střídačka tu začala pomalu fungovat, lidi se nabírají (zaplať pánbůh).

Takže pokavaď v tomhle "nevidíte" problém nebo tak, tak se uvidíme na středečním raidu :)(nemám tu žádné slovo, takže to ber s rezervou)

přeju hodně štěstí :))

Talmorra
In-Game Rank 2

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, můžete tu dneska kolem 19:45 být? ještě by jsme vás potřebovaly vidět jak fungujete na mythic faitech.

Z včerejšího Hc runu nemám co bych vám vytknul.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership