WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Fåtâlïty111
Guest

Reply with quote

re: Fåtâlïty- Mage

0

Zdravím Guildu Apocalypso:)

Nejdřív bych se vám trochu představil:
Nickname: Fåtâlïty
Class: Mage
Spec: Podle Fightu, většinou ale Arcane
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/F%C3%A5t%C3%A2l%C3%AFty/advanced

Historie:

Psal se rok 2012 a já nastoupil na ''Offík'' jako nováček, hráč, který trávil většinu času za počítačem místo běhaní po venku. Jak šel čas dál a dostával jsem už nějaký ten rozum, (bavím se pouze o éře Offi, na Free kašlu :D a co se týče rozumu, do teď ho moc nemám :D) začal jsem konečně se sebou něco dělat, ale také jsem chtěl okusit raidování. Dostal jsem do své první PvE guildy, která mě zařadila do progressu (Garalon v HoF). Od té doby se mi vedlo docela dobře, až sem se posléze dostal i do Paradoxu, kde jsem zabil vše v aktuálním contentu. O guildách ale až níže. Momentálně jsem na volné noze a čas trávím v Nagrandských končinách chytáním ryb.

Progress:

Jak jsem zmínil, ze začátku se jednalo pouze o normal killy (momentálně HC) (to za doby MoP- MV,HoF,ToES), poté už přišlo raidování na vyšší úrovni.

SoO - 14/14 HC

HM - 3/7 M (včetně Imperatora)

BRF - 6/10 M

Guildy:

Paradox - Odchod kvůli nedohodám s vedením kvůli spotu v raidu (o více infa mi dejte vědět:))

Proven - Jedna, pro mě, z nejlepších knih, ve kterých jsem byl, hlavně kvůli kolektivu. Guilda se na začátku BRF rozpadla, zbytek odešel do Outcast.

Blood Shadows - Menší konflikt s RL

Proč Apocalypso?:

Jste jedna z mála guild (Dvou, jedna z nich byla i Proven), která má pro mě vyhovující Raid time. S výjimkou dní, kdy bych musel místo bratra se psem večer ven, jelikož má noční, je má docházka 100%. (jedná se tak o 2-3 pully bosse)

+ Hraje u vás bývalá hráčka Paradoxu - Cirion (tímto jí zdravim:D)

+ Slyšel jsem, že máte skvělý kolektiv, tak budu věřit:D

+ A to nejhlavnější: Spot v raidu pro aktuální/nastávající content (HFC)

Co mohu nabídnout?:

-100% Připravenost na raid (flashky, potiony, jídlo, runy)

-Znalost classy a encounterů

-Jsem dosti ukecaný člověk, takže i příjemnou náladu a komunikativnost

Něco málo o mně:

Jmenuji se Jakub, studuji střední průmyslovou školu v Mostě, je mi 17, zadaný. Jsem pes na gramatiku (čeština mě docela dost baví) a taky si rád zajdu na jedno, za pár měsíců i legálně :D

Tímto bych rád poděkoval za čas strávený čtením mé přihlášky a přeji hezký zbytek dne/večera:)

Fåtâlïty.

Brumlica
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

ty kvůli menšímu konfliktu hned měníš guildu?

Hyaxa
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0
Brumlica wrote:

Ahoj,

ty kvůli menšímu konfliktu hned měníš guildu?

Brumlo, hrál jsi někdy s Kuzzem? To nejsou drobné konflikty:-). 

Hyaxa
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Málokdy reaguji na přihlášky, ale za mě určitě PRO. 

Aspoň se k nám po dlouhé době hlásí někdo, kdo má nějakou historii (něco odraidováno), koho ta hra asi bude bavit a hned jen tak neleavne a nepřestane hrát.

Moje řádky tu znamenají hovno, tak si počkej na vyjádření oficírů:-).

Cirinka
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

A ja som pri pohľade na ten nick dúfala, že si spomenieš :) na Surruka si si nespomenul, asi sa urazí keď to bude čítať, tiež tu je. :))

Ja som určite ZA, aj keď moje vyjadrenie momentálne vzhľadom k počtu odraidovaných hodín za posledný mesiac príliš váhu nemá. V Paradoxe si bol jeden z mála trpezlivých, rozumných a šikovných ľudí, s ktorými sa dalo mimo toho občasného hrania aj sem-tam normálne porozprávať - na svoj vek máš viac rozumu ako pár o desať rokov starších jedinov (šteňa! HA! :D). Bol si vždy ochotný pomôcť, vždy podával výkon - až na ten nešťastný monitor, že. Za seba ma nenapadá jediná vec, ktorá by mala byť proti tomu.. snáď tak možno aktuálny počet mágov.

Fatality7199
Guest

Reply with quote

re: Fatality

0

Ahojte:)
Asi sem měl to slovo - menší - napsat do uvozovek. Ono čeho je dost, toho je příliš a nechat si nadávat do rodiny si opravu nenechám. Celkově, slova, která používal, vypovídají o jeho osobě asi dost a dosti:)
Cirion - Omluv mě u Surruka, opravdu jsem si na něj nevzpomněl, tak snad přijme mou omluvu :D a mockrát děkuji:) Monitor mám do teď, vše to bylo v routeru (3 měsíce už mám nový, po tu dobu to spadlo jen jednou a to jen mojí vinou :D)

Zarogue
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, 

bohužel mám v raidu 2 magi a je otázka, zda by jsem uživil ještě třetího. Jak sám píšeš že by jsi chtěl spot v raidu ti nemohu zaručit a byl bych nerad kdyby jsi po 2 týdnech odešel, z důvodů že nemáš místo v progress sestavě.

Ještě to promysli a stejně tak to proberu s ostatníma offi.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership