WoWProgress Rank
Site Contributions
1

Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
nefungujemiziadnemeno
Guest

Reply with quote

re: Blood DK tank

0

Main char :Fyzzybuble-Blood DK- Tank

Alt char  : Mam iba 3x DK 2x na Pvp ali/horde a 1x Pve
. Meno/Vek : Filip/19
. Odkaz na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fyzzybuble/advanced

UI screen (ak treba )file:///C:/games/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_062915_174908.jpg

. Addony : DBM , EpGP , Skada

. Moj momentalny progress : HM N   7/7    HC      7/7 

BRF N  10/10  HC 10/10

HFC N  6/13   HC 3/13  

Skusenosti a  historia :  Mam dlhorocne skusenost  Wow som  zacal  hrat uz od  TBC PvP (ale hravam som free) na Wotlku som zacal hrat aktivne PVE (Twinstar ) kde som uspesne zdolal LK 25 HC. Kedze uz na free pre mna nic nebolo rozhodol som sa ze prejdem na Official na ktory som presiel na Pandarii (Soo patch) Posobil som v guilde Andilci ktora bola na pande jedna z lepsich guild no  po case som prestal hrat pretoze sa mi trebalo venovat skole . Po mojom navrate som uz hraval Iba PvP az do WoD. Od BRF patchu sa opat aktivne venujem PvE a chcel by som znova guildu ktora je zamerana na Progress. Chcem sa zamerat na progress HFC hc a nasledne mythic . Som velmy aktivny hrac nevadia mi ani dlhe 4-5 hod progressi . Casovo sa vam prisposobim vase raidovacie dni mi vyhovuju.

Ak by ste potrebovali podrobnejsie info tak dodam :)

dRoGy-g
In-Game Rank 4

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj :))

Jsme rádi, že jsi si podal přihlášku, další tank by se nám určitě hodil, abychom mohli občas střídat a podobné věci :) Co se týče zkušeností, tak nejsou nijak převratné, každopádně, nevidím důvod, proč ti nedat šanci :)) Pár lidí co jsme přijali bez zkušeností se ukázali také jako dobrá investice :)

Co se týče toho Uička, tak doufám, že to byl jenom lehkej vtípek na odlehčení, jelikož netuším, jak se dostat do tvého C disku :D

Přeju hodně štěstí s vyjádřením někoho kompetentnějšího :)

nefungujemiziadnemeno
Guest

Reply with quote

0

Aha ten link sry to som si nevsimol ze mi to dalo takto =D   http://i.imgur.com/X7zMpat.jpg?1

Aemas

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, pokud tu budes tak ve stredu v 20h se jde normal...cca 11-13 bossu jak to pujde.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    apocalypso Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Guild NewsFeed Icon

No News Is Currently Available

Who's Online
Site Activity
Membership